logo

:Komunikacja:

Autobusy miejskie :: Autobusy podmiejskie :: Tramwaj :: Pociągi PKP :: BUS

Autobusy miejskie
1 Dworzec PKP -> Waltera Janke -> Dworzec PKP
2 Waltera Janke -> Klimkowizna Klimkowizna -> Waltera Janke
3 Sikorskiego -> Dworzec PKP Dworzec PKP -> Sikorskiego
6 Waltera Janke -> Karolew Karolew -> Waltera Janke
7 Waltera Janke -> Piłsudskiego -> Waltera Janke
8 Waltera Janke -> Park Wolności Park Wolności -> Waltera Janke
9 Sikorskiego -> Dworzec PKP Dworzec PKP -> Sikorskiego
10 Waltera Janke -> Dworzec PKP Dworzec PKP -> Waltera Janke
Autobusy podmiejskie
261 Waltera Janke -> Górka Pabianicka Górka Pabianicka -> Waltera Janke
262 Sikorskiego -> Kudrowice Kudrowice -> Sikorskiego
263 Waltera Janke -> Ksawerów Ksawerów -> Waltera Janke
263BIS Ksawerów Akacjowa -> Gimnazjum Ksawerów Gimnazjum -> Akacjowa
265 Sikorskiego -> Pawlikowice Pawlikowice -> Sikorskiego
D Sikorskiego -> Łask Łask -> Sikorskiego
T Szpital -> Rzgów Rzgów -> Szpital
N Dworzec PKP -> Łódź Łódź -> Dworzec PKP
Tramwaj
11 Wiejska -> Łódź Łódź -> Wiejska
Busy
BUS Pabianice Bugaj -> Łódź Fabryczna Łódź Fabryczna -> Pabianice Bugaj
BUS Pabianice Szpital -> Łódź Fabryczna Łódź Fabryczna -> Pabianice Szpital
NOC Pabianice -> Łódź Łódź -> Pabianice
Pociągi
Godz. Relacja Przyjazd do
4:00 Ostrów Wlkp. Chechło 4:05 - Dobroń 4:10 - Kolumna 4:15 Łask 4:22 - Borszewice 4:30 - Zduńska Wola 4:38 - Męcka Wola 4:46 - Sieradz Męka 4:51 - Ostrów Wlkp. 6:21
Kursuje codziennie
5:17 Łowicz Główny Lublinek 5:23 - Łódź Kaliska 5:32 - Łódź Żabieniec 5:37 Zgierz 5:45 - Smardzew 5:54 - Glinnik 6:02 - Swędów 6:11 - Stryków 6:18 - Łowicz Główny 7:13
Kursuje codziennie
5:50 Sieradz Chechło 5:55 - Dobroń 5:59 - Kolumna 6:04 Łask 6:12 - Borszewice 6:19 - Zduńska Wola 6:27 - Męcka Wola 6:33 - Sieradz Męka 6:38 - Sieradz 6:45
Kursuje Pn - Pt, oprócz 25., 26. Gru, 1. Sty, 12. Kwi, 3. Maj, 10. Cze, 1., 11. Lis
6:05 Łódź Kaliska Lublinek 6:11 - Łódź Kaliska 6:20
Kursuje codziennie
6:30 Jelenia Góra Zduńska Wola 7:04 Ostrów Wlkp. 8:25 - Wrocław Nadodrze 9:47 - Wrocław Mikołajów 9:54 - Wrocław Główny 10:06 - Jelenia Góra 13:42
Kursuje Pn - So, oprócz 25., 26. Gru, 12. Kwi, 11., 12. Cze, 12., 13. Lis
6:42 Łódź Widzew Łódź Kaliska 6:56 - Łódź Żabieniec 7:01 - Zgierz 7:09 - Łódź Widzew 7:34
Kursuje Pn - So, oprócz 25. do 27. Gru, 2., 3. Sty, 11., 12. Cze, 12., 13. Lis
6:48 Sieradz Chechło 6:53 - Dobroń 6:57 - Kolumna 7:02 Łask 7:10 - Borszewice 7:17 - Zduńska Wola 7:25 - Męcka Wola 7:32 - Sieradz Męka 7:37 - Sieradz 7:44
Kursuje codziennie
7:07 Łódź Kaliska Lublinek 7:13 - Łódź Kaliska 7:22
Kursuje codziennie
8:13 Łódź Kaliska Lublinek 8:20 - Łódź Kaliska 8:29
Kursuje codziennie
8:42 Sieradz Kolumna 8:55 - Łask 9:02 - Zduńska Wola 9:17 - Sieradz 9:32
Kursuje: Sprawdź dni kursowania w informacjach o pociągu
9:47 Sieradz Chechło 9:52 - Dobroń 9:56 - Kolumna 10:01 Łask 10:09 - Borszewice 10:16 - Zduńska Wola 10:24 - Męcka Wola 10:33 - Sieradz Męka 10:38 - Sieradz 10:45
Kursuje codziennie
10:39 Kudowa Zdrój Zduńska Wola 11:14 Ostrów Wlkp. 12:37 - Wrocław Mikołajów 14:08 - Wrocław Główny 14:23 - Kłodzko Główne 16:04 - Kudowa Zdrój 17:47
11:02 Łódź Kaliska Lublinek 11:08 - Łódź Kaliska 11:17
Kursuje Pn - Pt, oprócz 25., 26. Gru, 1. Sty, 12. Kwi, 3. Maj, 10. Cze, 1., 11. Lis
11:38 Łódź Widzew Łódź Kaliska 11:52 - Łódź Żabieniec 11:59 - Zgierz 12:07 - Łódź Widzew 12:35
Kursuje: Sprawdź dni kursowania w informacjach o pociągu
12:05 Łódź Kaliska Lublinek 12:11 - Łódź Kaliska 12:20
Kursuje codziennie
13:30 Ostrów Wlkp. Chechło 13:35 - Dobroń 13:39 - Kolumna 13:44 Łask 13:52 - Borszewice 13:59 - Zduńska Wola 14:07 - Męcka Wola 14:14 - Sieradz Męka 14:19 - Ostrów Wlkp. 15:50
Kursuje codziennie
14:50 Sieradz Chechło 14:55 - Dobroń 14:59 - Kolumna 15:04 Łask 15:12 - Borszewice 15:19 - Zduńska Wola 15:27 - Męcka Wola 15:33 - Sieradz Męka 15:38 - Sieradz 15:46
Kursuje codziennie
15:14 Łowicz Główny Lublinek 15:20 - Łódź Kaliska 15:29 - Łódź Żabieniec 15:36 Zgierz 15:45 - Smardzew 15:54 - Glinnik 16:02 - Swędów 16:11 - Stryków 16:19 - Łowicz Główny 17:32
Kursuje codziennie
15:47 Poznań Gł. Chechło 15:52 - Dobroń 15:57 - Kolumna 16:02 Zduńska Wola 16:26 - Sieradz 16:45 - Ostrów Wlkp. 18:08 - Jarocin 19:07 - Środa Wlkp. 19:39 - Poznań Gł. 20:16
16:33 Ostrów Wlkp. Zduńska Wola 17:06 - Sieradz 17:20 - Kalisz 18:06 - Ostrów Wlkp. 18:27
Kursuje Pn - Pt, Nd, oprócz 24. do 26. Gru, 1., 2. Sty, 10., 11. Cze, 11., 12. Lis
16:52 Łódź Kaliska Lublinek 16:59 - Łódź Kaliska 17:08
Kursuje codziennie
17:15 Warszawa Wschodnia Łódź Kaliska 17:30 Koluszki 18:30 - Skierniewice 19:06 - Warszawa Zachodnia 19:49 - Warszawa Centralna 19:55 - Warszawa Wschodnia 20:09
Kursuje codziennie
17:50 Sieradz Chechło 17:55 - Dobroń 17:59 - Kolumna 18:04 Łask 18:12 - Borszewice 18:19 - Zduńska Wola 18:27 - Męcka Wola 18:33 - Sieradz Męka 18:38 - Sieradz 18:46
Kursuje codziennie
18:20 Łódź Kaliska Lublinek 18:27 - Łódź Kaliska 18:36
Kursuje Pn - Pt, oprócz 25., 26. Gru, 1. Sty, 12. Kwi, 3. Maj, 10. Cze, 1., 11. Lis
19:00 Sieradz Chechło 19:05 - Dobroń 19:09 - Kolumna 19:14 Łask 19:22 - Borszewice 19:29 - Zduńska Wola 19:37 - Męcka Wola 19:51 - Sieradz Męka 19:56 - Sieradz 20:04
Kursuje Pn - Pt, oprócz 25., 26. Gru, 1. Sty, 12. Kwi, 3. Maj, 10. Cze, 1., 11. Lis
19:45 Łódź Kaliska Lublinek 19:51 - Łódź Kaliska 20:00
Kursuje codziennie
20:54 Sieradz Chechło 20:59 - Dobroń 21:03 - Kolumna 21:08 Łask 21:16 - Borszewice 21:23 - Zduńska Wola 21:30 - Męcka Wola 21:36 - Sieradz Męka 21:41 - Sieradz 21:48
Kursuje codziennie
21:35 Łódź Kaliska Lublinek 21:41 - Łódź Kaliska 21:50
Kursuje codziennie
21:50 Sieradz Chechło 21:55 - Dobroń 21:59 - Kolumna 22:04 Łask 22:12 - Borszewice 22:19 - Zduńska Wola 22:27 - Męcka Wola 22:33 - Sieradz Męka 22:38 - Sieradz 22:46
Kursuje codziennie

Rozkłady jazdy:

1 DWORZEC PKP - Łaska - Wiejska - Jana Pawła II - Śniadeckiego - Wileńska - Orla - Kilińskiego - św. Jana - Partyzancka - Sikorskiego - Nawrockiego - Waltera Janke - Myśliwska - Skargi - Nawrockiego - Sikorskiego - Partyzancka - św. Jana - Kilińskiego - Orla - Wileńska - Śniadeckiego - Jana Pawła II - Wiejska - Łaska - DWORZEC PKP
Wybierz przystanek Czas przejazdu
DWORZEC PKP 0
Wiejska/Łaska 1
Wiejska/Moniuszki 2
Jana Pawła II/Szpital 4
Śniadeckiego/Wileńska 5
Wileńska/Toruńska 6
Orla/Konopnickiej 7
Orla/Świętokrzyska 9
Orla/Kilińskiego 11
Kilińskiego/Zamkowa 13
św. Jana/Partyzancka 15
Partyzancka/Konstantynowska 17
Sikorskiego/PZTT 20
Sikorskiego/Piaskowa 21
Nawrockiego/Bracka 23
Nawrockiego/Gawrońska 25
Waltera Janke/Popławska 26
Waltera Janke bl. 228 27
Waltera Janke bl. 250 28
Waltera Janke/20 Stycznia 29
Myśliwska/Ossowskiego 31
Myśliwska/Skargi 31
Skargi 126 32
Skargi/Dobra 33
Skargi/Nawrockiego 34
Sikorskiego/Warszawska 36
Sikorskiego/PZTT 37
Partyzancka/Madro 38
Partyzancka/Polam 39
św. Jana/Partyzancka 42
Kilińskiego/SDH 44
Orla/Ewangelicka 46
Orla/Targowa 48
Orla/Konopnickiej 49
Wileńśka/Toruńska 50
Śniadeckiego/Grunwaldzka 51
Jana Pawła II/Szpital 53
Wiejska/Moniuszki 55
Wiejska/Łaska 56
DWORZEC PKP 57
- przystanek na żądanie

2 WALTERA JANKE - Nawrockiego - Gawrońska - Bugaj - Roweckiego - Kilińskiego - św. Jana - Partyzancka - Lutomierska - Karniszewicka - KLIMKOWIZNA
Wybierz przystanekCzas przejazdu
WALTERA JANKE0
Waltera Janke bl. 2211
Nawrockiego/Waltera Janke2
Gawrońska/Nawrockiego4
Gawrońska/Bugaj5
Bugaj/Roweckiego7
Roweckiego/Kilińskiego9
Kilińskiego/Zamkowa11
św. Jana/Partyzancka13
Partyzancka/Prosta15
Karniszewicka/Przejazd16
Karniszewicka/Nieduża17
Karniszewicka/Wspólna19
Karniszewicka/Żytowicka21
Karniszewicka/Torowa23
Karniszewicka/Orzechowa24
KLIMKOWIZNA25
- przystanek na żądanie

2 KLIMKOWIZNA - Karniszewicka - Lutomierska - Partyzancka - św. Jana - Kilińskiego - Roweckiego - Bugaj - Gawrońska - Nawrockiego - WALTERA JANKE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
KLIMKOWIZNA0
Karniszewicka/Kasztanowa1
Karniszewicka/Torowa2
Karniszewicka/Żytowicka4
Karniszewicka/Wspólna5
Karniszewicka/Nieduża7
Karniszewicka/Przejazd8
Partyzancka/Żeromskiego10
Św. Jana/Partyzancka12
Kilińskiego/SDH14
Roweckiego/Hala sportowa16
Bugaj/Roweckiego18
Bugaj/Gawrońska20
Gawrońska/Nawrockiego22
Waltera Janke/Popławska23
Waltera Janke bl. 22823
Waltera Janke bl. 25024
WALTERA JANKE25
- przystanek na żądanie

3 SIKOSKIEGO - Partyzancka - Konstantynowska - Warszawska - Szewska - Skargi - 20 Stycznia - Nawrockiego - Roweckiego - Orla - Grabowa - Jana Pawła II - Wiejska - Łaska - DWORZEC PKP
Wybierz przystanekCzas przejazdu
SIKORSKIEGO0
Partyzancka/Madro1
Konstantynowska/Sejmowa2
Konstantynowska/Warszawska4
Skargi/20 Stycznia5
Nawrockiego/Bracka7
Roweckiego/Gryzla8
Roweckiego/Bugaj9
Orla/Ewangelicka12
Orla/Targowa13
Grabowa/Jana Pawła II15
Jana Pawła II/Konopnickiej17
Jana Pawła II/Śniadeckiego18
Jana Pawła II/Szpital20
Wiejska/Moniuszki22
Wiejska/Łaska23
DWORZEC PKP24
- przystanek na żądanie

3 DWORZEC PKP - Łaska - Wiejska - Jana Pawła II - Targowa - Orla - Roweckiego - Nawrockiego - 20 Stycznia - 3 Maja - Warszawska - Konstantynowska - Partyzancka - SIKORSKIEGO
Wybierz przystanekCzas przejazdu
DWORZEC PKP0
Wiejska/Łaska1
Wiejska/Moniuszki2
Jana Pawła II/Szpital4
Jana Pawła II/Śniadeckiego5
Jana Pawła II/Kościół Kolbego6
Jana Pawła II/Bardowskiego7
Jana Pawła II/Targowa8
Orla/Świętokrzyska9
Roweckiego/Hala sportowa12
Roweckiego/Bugaj14
Roweckiego/Nawrockiego15
Nawrockiego/20 Stycznia17
20 Stycznia/Skargi18
Warszawska/Konstantynowska19
Konstantynowska/Partyzancka21
SIKORSKIEGO24
- przystanek na żądanie

6 WALTERA JANKE - 20 Stycznia - 3 Maja - Warszawska - Konstantynowska - Partyzancka - św. Jana - Kilińskiego - Moniuszki - Wiejska - Skrajna - KAROLEW
Wybierz przystanekCzas przejazdu
WALTERAJANKE0
20 Stycznia/Podleśna2
20Stycznia/Nawrockiego4
20 Stycznia/Skargi5
Warszawska/Konstantynowska6
Konstantynowska/Partyzancka7
św. Jana/Partyzancka10
Kilińskiego/SDH12
Moniuszki/Kościuszki13
Moniuszki/Sienkiewicza14
Moniuszki/Zielona16
Moniuszki/Ostatnia18
Moniuszki/Szarych Szeregów20
Wiejska/Szpital22
Wiejska/Miodowa23
KAROLEW25

6 KAROLEW - Skrajna - Skośna - Wiejska - Moniuszki - Kilińskiego - św. Jana - Partyzancka - Konstantynowska - Warszawska - Szewska - Skargi - 20 Stycznia - WALTERA JANKE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
KAROLEW0
Wiejska/Miodowa2
Wiejska/Szpital4
Moniuszki/Wiejska5
Moniuszki/Niecała7
Moniuszki/Konopnickiej9
Moniuszki/Targowa10
Moniuszki/Mariańska11
Kilińskiego/Zamkowa12
św. Jana/Partyzancka14
Konstantynowska/Sejmowa17
Konstantynowska/Warszawska18
Skargi/20 Stycznia20
20 Stycznia/Nawrockiego21
20 Stycznia/Podleśna23
WALTERA JANKE25

7 WALTERA JANKE - Nawrockiego - Roweckiego - Kilińskiego - Zamkowa - Piłsudskiego - Partyzancka - Traugutta - Zamkowa - Kilińskiego - Roweckiego - Nawrockiego - WALTERA JANKE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
WALTERA JANKE0
Waltera Janke bl. 2431
Waltera Janke bl. 2212
Nawrockiego/Waltera Janke -4
Nawrockiego/Gawrońska6
Roweckiego/Gryzla7
Roweckiego/Bugaj9
Roweckiego/Kilińskiego11
Kilińskiego/Zamkowa14
Piłsudskiego/Partyzancka17
Traugutta 418
Traugutta/Nomi18
Kilińskiego/SDH21
Roweckiego/Hala sportowa24
Roweckiego/Bugaj26
Roweckiego/Nawrockiego27
Nawrockiego/Gawrońska29
Waltera Janke/Popławska -30
Waltera Janke bl. 22831
Waltera Janke bl. 250 -32
WALTERA JANKE33
- przystanek na żądanie

8 WALTERA JANKE - Nawrockiego - 20 Stycznia - 3 Maja - Warszawska - Zamkowa - Kilińskiego - Orla - Wileńska - Wiejska - 15 PUŁKU PIECHOTY WILKÓW
Wybierz przystanekCzas przejazdu
WALTERA JANKE0
Waltera Janke bl. 2431
Waltera Janke bl. 2212
Nawrockiego/Waltera Janke -3
Nawrockiego/Gawrońska5
Nawrockiego/20 Stycznia6
20 Stycznia/Skargi8
Warszawska/Konstantynowska10
Zamkowa/Zamek12
Kilińskiego/SDH17
Kilińskiego/Przychodnia13
Orla/Ewangelicka14
Orla/Targowa15
Orla/Konopnickiej16
Wileńska/Toruńska17
Wileńska/Śniadeckiego18
Wileńska/Wiejska19
Jana Pawła II/Wiejska 21
15 Pułku Piechoty Wilków/Park Wolności -23
15 PUŁKU PIECHOTY WILKÓW25
- przystanek na żądanie

8 15 PUŁKU PIECHOTY WILKÓW - Łaska - Wiejska - Szpital - Wiejska - Wileńska - Orla - Kilińskiego - Zamkowa - Warszawska - Szewska - Skargi - 20 Stycznia - Nawrockiego - WALTERA JANKE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
15 PUŁKU PIECHOTY WILKÓW0
Wiejska/Łaska2
Wiejska/Moniuszki4
Wiejska/Szpital5
Wileńska/Lecznicza7
Wileńska/Śniadeckiego8
Wileńska/Toruńska9
Orla/Konopnickiej10
Orla/Świętokrzyska11
Orla/Kilińskiego13
Kilińskiego/Przychodnia14
Kilińskiego/Zamkowa15
Zamkowa/św. Mateusza16
Warszawska/Poprzeczna17
Skargi/20 Stycznia18
Nawrockiego/Bracka20
Nawrockiego/Gawrońska21
Waltera Janke/Popławska -22
Waltera Janke bl. 22823
Waltera Janke bl. 250 -24
WALTERA JANKE25
- przystanek na żądanie

9 SIKORSKIEGO - Partyzancka - Konstantynowska - Warszawska - Szewska - Skargi - 20 Stycznia - Waltera Janke - Nawrockiego - Roweckiego - Orla - Grabowa - Jana Pawła II - Wiejska - Łaska - DWORZEC PKP
Wybierz przystanekCzas przejazdu
SIKORSKIEGO0
Partyzancka/Madro -1
Konstantynowska/Sejmowa2
Konstantynowska/Warszawska4
Skargi/20 Stycznia5
20 Stycznia/Nawrockiego6
20 Stycznia/Podleśna9
Waltera Janke/pętla9
Waltera Janke bl. 24311
Waltera Janke bl. 22112
Nawrockiego/Waltera Janke -13
Nawrockiego/Gawrońska14
Roweckiego/Gryzla14
Roweckiego/Bugaj16
Orla/Ewangelicka17
Orla/Targowa19
Grabowa/Jana Pawła II20
Jana Pawła II/Konopnickiej22
Jana Pawła II/Śniadeckiego23
Jana Pawła II/Szpital25
Wiejska/Moniuszki26
Wiejska/Łaska -28
DWORZEC PKP30
- przystanek na żądanie

9 DWORZEC PKP - Łaska - Wiejska - Jana Pawła II - Targowa - Orla - Roweckiego - Nawrockiego - Waltera Janke - 20 Stycznia - 3 Maja - Warszawska - Konstantynowska - Partyzancka - SIKORSKIEGO
Wybierz przystanekCzas przejazdu
DWORZEC PKP0
Wiejska/Łaska2
Wiejska/Moniuszki4
Jana Pawła II/Szpital5
Jana Pawła II/Śniadeckiego7
Jana Pawła II/Kościół Kolbego nż -8
Jana Pawła II/Bardowskiego9
Jana Pawła II/Targowa10
Orla/Świętokrzyska11
Roweckiego/Hala sportowa13
Roweckiego/Bugaj14
Roweckiego/Nawrockiego15
Nawrockiego/Gawrońska16
Waltera Janke/Popławska -17
Waltera Janke bl. 250 -20
Waltera Janke/pętla21
20 Stycznia/Podleśna22
20 Stycznia/Nawrockiego23
20 Stycznia/Skargi25
Warszawska/Konstantynowska26
Konstantynowska/Partyzancka27
SIKORSKIEGO28
- przystanek na żądanie

10 WALTERA JANKE - 20 Stycznia - Roweckiego - Orla - Grabowa - Jana Pawła II - Wiejska - Łaska - DWORZEC PKP
Wybierz przystanekCzas przejazdu
WALTERA JANKE0
20 Stycznia/Podleśna2
Roweckiego/SP34
Roweckiego/Gryzla5
Roweckiego/Bugaj7
Orla/Ewangelicka8
Orla/Targowa9
Grabowa/Jana Pawła II10
Jana Pawła II/Konopnickiej11
Jana Pawła II/Śniadeckiego13
Jana Pawła II/Szpital14
Wiejska/Moniuszki15
Wiejska/Łaska nż -16
DWORZEC PKP19
- przystanek na żądanie

10 DWORZEC PKP - Łaska - Wiejska - Jana Pawła II - Targowa - Orla - Roweckiego - 20 Stycznia - WALTERA JANKE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
DWORZEC PKP0
Wiejska/Łaska2
Wiejska/Moniuszki4
Jana Pawła II/Szpital5
Jana Pawła II/Śniadeckiego7
Jana Pawła II/Kościół Kolbego -8
Jana Pawła II/Bardowskiego9
Jana Pawła II/Targowa10
Orla/Świętokrzyska11
Roweckiego/Hala sportowa13
Roweckiego/Bugaj14
Roweckiego/Nawrockiego15
Roweckiego/SP316
20 Stycznia/Podleśna17
WALTERA JANKE19
- przystanek na żądanie

261 WALTERA JANKE - 20 Stycznia - Roweckiego - Kilińskiego - św. Jana - Partyzancka - Lutomierska - Szynkielew - Petrykozy - GÓRKA PABIANICKA
Wybierz przystanekCzas przejazdu
WALTERA JANKE0
20 Stycznia/Podleśna1
Roweckiego/SP32
Roweckiego/Gryzla3
Roweckiego/Bugaj4
Roweckiego/Kilińskiego6
Kilińskiego/Zamkowa8
św. Jana/Partyzancka10
Partyzancka/Prosta12
Lutomierska/WDDiM14
Lutomierska/Zajezdnia MZK - nż, strefa15
Szynkielew/osiedle16
Szynkielew/sklep17
Petrykozy/SKR18
Petrykozy/ośrodek zdrowia19
Górka Pabianicka/OSP20
Górka Pabianicka/OSM21
Górka Pabianicka/skrzyżowanie22
GÓRKA PABIANICKA23
- przystanek na żądanie
strefa - granica strefy taryfowej


261 GÓRKA PABIANICKA - Petrykozy - Szynkielew - Lutomierska - Partyzancka - św. Jana - Kilińskiego - Roweckiego - 20 Stycznia - WALTERA JANKE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
GÓRKA PABIANICKA0
Górka Pabianicka/OSM1
Górka Pabianicka/OSM2
Petrykozy/Ośrodek Zdrowia3
Petrykozy/SKR4
Szynkielew/sklep5
Szynkielew/osiedle6
Lutomierska/Zajezdnia MZK - nż, strefa8
Lutomierska/WDDiM9
Partyzancka/Prosta10
św. Jana/Partyzancka12
Kilińskiego/SDH14
Roweckiego/Hala sportowa16
Roweckiego/Bugaj18
Roweckiego/Nawrockiego20
Roweckiego/SP321
20 Stycznia/Podleśna22
WALTERA JANKE23
- przystanek na żądanie
strefa - granica strefy taryfowej


262 SIKORSKIEGO - Partyzancka - Konstantynowska - Warszawska - Zamkowa - Łaska - Torowa - Wspólna - Piątkowisko - KUDROWICE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
SIKORSKIEGO0
Partyzancka/Madro -1
Konstantynowska/Sejmowa2
Konstantynowska/Warszawska3
Zamkowa/Zamek5
Zamkowa/św. Jana8
Zamkowa/Lutomierska11
Zamkowa/Kolejowa12
Łaska/Dworzec PKP15
Torowa/Urząd Gminy17
Torowa/GS18
Wspólna/Łukowa - strefa19
Piątkowisko 1020
Piątkowisko 4421
Piątkowisko 6822
Piątkowisko 8923
Kudrowice/szkoła24
KUDROWICE25
- przystanek na żądanie
strefa - granica strefy taryfowej


262 KUDROWICE - Piątkowisko - Wspólna - Torowa - Łaska - Zamkowa - Warszawska - Konstantynowska - Partyzancka - SIKORSKIEGO
Wybierz przystanekCzas przejazdu
KUDROWICE0
Kudrowice/szkoła1
Piątkowisko/sklep2
Piątkowisko/OSP3
Piatkowisko 455
Piątkowisko 98
Wspólna/Łukowa - strefa11
Torowa/GS12
Torowa 1415
Dworzec PKP17
Zamkowa/Konopnickiej18
Zamkowa/Wyspiańskiego19
Zamkowa/Kościuszki20
Zamkowa/św. Mateusza21
Warszawska/Poprzeczna22
Konstantynowska/Partyzancka23
SIKORSKIEGO25
strefa - granica strefy taryfowej

263 WALTERA JANKE - 20 Stycznia - Roweckiego - Kilińskiego - św. Jana - Partyzancka - Konstantynowska - Rypłutowicka - Ksawerów Szkolna - Jana Pawła II - Nowotki - Traktorowa - Kościuszki - KSAWERÓW URZĄD
Wybierz przystanekCzas przejazdu
WALTERA JANKE0
20 Stycznia/Podleśna1
Roweckiego/SP32
Roweckiego/Gryzla3
Roweckiego/Bugaj4
Roweckiego/Kilińskiego6
Kilińskiego/Zamkowa8
św. Jana/Partyzancka10
Partyzancka/Konstantynowska12
Rypłutowicka 5 -14
Ksawerów Szkolna/Rypłutowicka - strefa15
Ksawerów Szkolna/Giełda Rolna16
Ksawerów Szkolna/Szkoła Rolnicza18
Ksawerów Jana Pawła II/Zachodnia20
Ksawerów Jana Pawła II/Łódzka21
Ksawerów Nowotki/Wschodnia23
Ksawerów Traktorowa/Kościuszki24
KSAWERÓW URZĄD GMINY25
- przystanek na żądanie
strefa - granica strefy taryfowej


263 KSAWERÓW URZĄD GMINY - Kościuszki - Traktorowa - Nowotki - Jana Pawła II - Szkolna - Rypłutowicka - Konstantynowska - Partyzancka - św. Jana - Kilińskiego - Roweckiego - 20 Stycznia - WALTERA JANKE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
KSAWERÓW URZĄD GMINY0
Ksawerów Kościuszki/Traktorowa1
Ksawerów Traktorowa/Wschodnia2
Ksawerów Nowotki/Łódzka4
Ksawerów Jana Pawła II/Zachodnia5
Ksawerów Szkolna/Szkoła Rolnicza7
Ksawerów Szkolna/Giełda Rolna8
Rypłutowicka 4- strefa10
Rypłutowicka 6-11
Partyzancka/Polam13
św. Jana/Partyzancka15
Kilińskiego/SDH17
Roweckiego/Hala sportowa19
Roweckiego/Bugaj21
Roweckiego/Nawrockiego22
Roweckiego/SP323
20 Stycznia/Podleśna24
WALTERA JANKE25
- przystanek na żądanie
strefa - granica strefy taryfowej


263 BIS KSAWERÓW AKACJOWA - Nowa Gadka Ogrodników - Wola Zaradzyńska Hubala - Kolonia Wola Zaradzyńska Wolska - Ksawerów Wschodnia - Traktorowa - Jana Pawła II - Zachodnia - GIMNAZJUM
Wybierz przystanekCzas przejazdu
KSAWERÓW AKACJOWA0
Dom Rolnika5
Nowa Gadka Ogrodników 237
Nowa Gadka Ogrodników 39
Wola Zaradzyńska Hubala 15411
Wola Zaradzyńska Hubala 10313
Wola Zaradzyńska Hubala/Szkoła15
Kolonia Wola Zaradzyńska Wolska/Północna17
Kolonia Wola Zaradzyńska Wolska/Muzyczna19
Ksawerów Wschodnia 14721
Ksawerów Wschodnia 11923
Ksawerów Traktorowa/Wschodnia25
KSAWERÓW GIMNAZJUM30


263 BIS KSAWERÓW GIMNAZJUM - Zachodnia - Jana Pawła II - Traktorowa - Wschodnia - Kolonia Wola Zaradzyńska Wolska - Wola Zaradzyńska Hubala - Nowa Gadka Ogrodników - KSAWERÓW AKACJOWA
Wybierz przystanekCzas przejazdu
KSAWERÓW GIMNAZJUM0
Ksawerów Traktorowa/Wschodnia5
Ksawerów Wschodnia 1197
Ksawerów Wschodnia 1499
Kolonia Wola Zaradzyńska Wolska/Muzyczna11
Kolonia Wola Zaradzyńska Wolska/Północna13
Wola Zaradzyńska Hubala/Szkoła15
Wola Zaradzyńska Hubala 12417
Wola Zaradzyńska Hubala 16019
Nowa Gadka Ogrodników 321
Nowa Gadka Ogrodników 2323
Dom Rolnika25
KSAWERÓW AKACJOWA30


265 SIKORSKIEGO - Partyzancka - św. Jana - Kilińskiego - Jutrzkowicka - Bychlew - Jadwin - PAWLIKOWICE
Wybierz przystanekCzas przejazdu
SIKORSKIEGO0
Partyzancka/Madro-1
Partyzancka/Polam3
św. Jana/Partyzancka5
Kilińskiego/SDH7
Kilińskiego/cmentarz9
Jutrzkowicka 2310
Jutrzkowicka/Gospodarcza11
Jutrzkowicka 129- strefa12
Bychlew/szkoła13
Bychlew/sklep14
Bychlew 11215
Jadwinin17
Pawlikowice I19
PAWLIKOWICE20
- przystanek na żądanie
strefa - granica strefy taryfowej


265 PAWLIKOWICE - Jadwinin - Bychlew - Jutrzkowicka - Kilińskiego - św. Jana - Partyzancka - SIKORSKIEGO
Wybierz przystanekCzas przejazdu
PAWLIKOWICE0
Pawlikowice/cmentarz2
Jadwinin4
Bychlew/OK6
Bychlew/PKS7
Bychlew/szkoła8
Jutrzkowicka 130- strefa9
Jutrzkowicka 8110
Jutrzkowicka 2011
Kilińskiego/stadion12
Kilińskiego/Zamkowa14
św. Jana/Partyzancka16
Partyzancka/Konstantynowska18
SIKORSKIEGO20
strefa - granica strefy taryfowej

D SIKORSKIEGO - Partyzancka - Konstantynowska - Warszawska - Zamkowa - Łaska - Chechło I - Chechło II - Dobroń Wrocławska - Orpelów - KOLUMNA - Łask 9 Maja - Jana Pawła II - ŁASK PLAC 11 LISTOPADA
Wybierz przystanekCzas przejazdu
SIKORSKIEGO0
Konstantynowska/Sejmowa1
Konstantynowska/Warszawska2
Zamkowa/Zamek4
Zamkowa/św. Jana5
Zamkowa/Kolejowa6
Łaska/Dworzec PKP9
Strzelnica- strefa11
Chechło I15
Chechło II16
Dobroń20
Orpelów- strefa24
Kolumna/Katowicka26
KOLUMNA/PKP28
Kolumna/Lubelska30
Kolumna/Prefabrykaty32
Łask/CPN36
Łask/Szpital38
Łask/9 Maja41
Łask/Jana Pawła II43
ŁASK PLAC 11 LISTOPADA45
strefa - granica strefy taryfowej

D ŁASK PL. 11 LISTOPADA - Jana Pawła II - 9 Maja - Kolumna - Orpelów - Dobroń Wrocławska - Chechło II - Chechło I - Łaska - Zamkowa - Warszawska - Konstantynowska - Partyzancka - SIKORSKIEGO
Wybierz przystanekCzas przejazdu
ŁASK PLAC 11 LISTOPADA0
Łask/Jana Pawła II2
Łask/9 Maja4
Łask/Szpital7
Łask/CPN9
Kolumna/Prefabrykaty13
Kolumna/Lubelska15
Kolumna/PKP17
Kolumna/Katowicka19
Orpelów- strefa21
Dobroń25
Chechło II30
Chechło I32
Strzelnica- strefa34
Łaska/Wiejska36
Zamkowa/Konopnickiej38
Zamkowa/Kościuszki40
Zamkowa/św. Mateusza41
Konstantynowska/Warszawska42
Konstantynowska/Partyzancka43
SIKORSKIEGO45
strefa - granica strefy taryfowej

T SZPITAL - Wiejska - Łaska - Zamkowa - Warszawska - Rzgowska - Wola Zaradzyńska Hubala - Gospodarz - Guzew - Babichy - Rzgów Tuszyńska - RZGÓW RYNEK
Wybierz przystanekCzas przejazdu
SZPITAL0
Wiejska/Moniuszki1
Wiejska/Łaska2
Dworzec PKP4
Zamkowa/Konopnickiej8
Zamkowa/Wyspiańskiego9
Zamkowa/Kościuszki10
Zamkowa/SDH11
Zamkowa/św. Mateusza12
Warszawska/3 Maja14
Warszawska/Nawrockiego15
Rzgowska 317
Rzgowska 3518
Wola Zaradzyńska Hubala 219
Wola Zaradzyńska Hubala/Leśna20
OWola Zaradzyńska Hubala/Szkoła- strefa22
Wola Zaradzyńska Hubala 12425
Wola Zaradzyńska Hubala 16027
Gospodarz 5429
Gospodarz 730
Gospodarz/skrzyżowanie Guzew33
Guzew/OSP35
Guzew/PKS37
Babichy39
Rzgów/Tuszyńska41
Rzgów Tuszyńska/CH Ptak43
Rzgów/Gałkiewicz45
RZGÓW RYNEK47
strefa - granica strefy taryfowej

T RZGÓW RYNEK - Tuszyńska - Babichy - Guzew - Gospodarz - Wola Zaradzyńska Hubala - Rzgowska - Warszawska - Zamkowa - Łaska - Wiejska - SZPITAL
Wybierz przystanekCzas przejazdu
RZGÓW RYNEK0
Rzgów/Gałkiewicz2
Rzgów Tuszyńska/CH PTAK4
Rzgów Tuszyńska/Trasa nr 16
Babichy8
Guzew/PKS10
Guzew/OSP12
Gospodarz 915
Gospodarz 2816
Gospodarz 5718
Wola Zaradzyńska Hubala 15420
Wola Zaradzyńska Hubala 10322
Wola Zaradzyńska Hubala/Szkoła- strefa23
Wola Zaradzyńska Hubala/Wolska25
Rzgowska/Zaradzyńska26
Rzgowska 21827
Rzgowska 428
Warszawska/Sikorskiego30
Warszawska/Konstantynowska31
Zamkowa/Zamek33
Zamkowa/św. Jana34
Zamkowa/Lutomierska36
Zamkowa/Kolejowa37
Łaska/Dworzec PKP41
Wiejska/Łaska42
Wiejska/Moniuszki43
SZPITAL45
strefa - granica strefy ratyfowej

N DWORZEC PKP - Łaska - Wiejska - Jana Pawła II - Śniadeckiego - Moniuszki - Konopnickiej - Zamkowa - Kilińskiego - Roweckiego - 20 Stycznia - Waltera Janke - Myśliwska - Warszawska - Ksawerów Łódzka - Łódź Pabianicka - Politechniki - Mickiewicza - Piłsudskiego - Kilińskiego - Składowa - STERLINGA
Wybierz przystanekCzas przejazdu
DWORZEC PKP0
Łaska/Wiejska1
Jana Pawła II/Szpital3
Śniadeckiego/Grunwaldzka4
Moniuszki/Niecała5
Konopnickiej/Zamkowa7
Zamkowa/Kościuszki9
Roweckiego/Hala sportowa11
Roweckiego/Bugaj12
Roweckiego/Nawrockiego13
Waltera Janke/pętla15
Warszawska/Duży Skręt18
Dąbrowa19
Ksawerów Łódzka/Getta21
Ksawerów Łódzka/Nowotki23
Mały Skręt24
Łódź Pabianicka/Rudzka26
Łódź Pabianicka/Dubois27
Łódź Pabianicka/Galileusza28
Łódź Politechniki/Rondo Lotników Lwowskich29
Łódź Politechniki/Wróblewskiego31
Łódź Politechniki/Radwańska33
Łódź Mickiewicza/Central36
Łódź Składowa/Dworzec Fabryczny39
ŁÓDŹ STERLINGA/WĘGLOWA40
N ŁÓDŹ STERLINGA/WĘGLOWA (DWORZEC FABRYCZNY) - Składowa - Kilińskiego - Piłsudskiego - Mickiewicza - Politechniki - Pabianicka - Ksawerów Łódzka - Pabianice Warszawska - Myśliwska - Waltera Janke - 20 Stycznia - Roweckiego - Kilińskiego - Zamkowa - Konopnickiej - Moniuszki - Śniadeckiego - Jana Pawła II - Wiejska - Łaska - DWORZEC PKP
Wybierz przystanekCzas przejazdu
ŁÓDŹ STERLINGA/WĘGLOWA (DW. FABRYCZNY)0
Łódź Piłsudskiego/Kilińskiego3
Łódź Mickiewicza/Central4
Łódź Politechniki/Radwańska7
Łódź Politechniki/Wróblewskiego9
Łódź Politechniki/Rondo Lotników Lwowskich11
Łódź Pabianicka/Jana Pawła II13
Łódź Pabianicka/Dubois14
Mały Skręt16
Ksawerów Łódzka/Jana Pawła II17
Ksawerów Łódzka/Getta18
Dąbrowa20
Warszawska/Duży Skręt21
Waltera Janke/pętla24
Roweckiego/Gryzla27
Roweckiego/Bugaj28
Roweckiego/Kilińskiego29
Zamkowa/Bagatela31
Konopnickiej/Zamkowa33
Moniuszki/Ostatnia35
Śniadeckiego/Wileńska36
Jana Pawła II/Szpital37
Wiejska/Moniuszki39
DWORZEC PKP40
BUS PABIANICE Bugaj - ŁÓDŹ Fabryczna
W dni powszednieSoboty i niedziele
05:45
06:15 06:4506:45
07:15 07:4507:45
08:15 08:4508:45
09:15 09:4509:45
09:15 09:4509:45
11:15 11:4511:45
12:15 12:4512:45
13:15 13:4513:45
14:15 13:4513:45
15:15 15:4515:45
16:15 16:4516:45
17:15 17:4517:45
18:15 18:4518:45
19:15 19:4519:45
20:15 20:4520:45
21:15
BUS ŁÓDŹ Fabryczna - PABIANICE Bugaj
W dni powszednieSoboty i niedziele
05:4505:45
06:18 06:4506:45
07:12 07:4507:45
08:18 08:4508:45
09:12 09:4509:45
09:18 09:4509:45
11:12 11:4511:45
12:18 12:4512:45
13:12 13:4513:45
14:18 13:4513:45
15:12 15:4515:45
16:18 16:4516:45
17:12 17:4517:45
18:18 18:4518:45
19:12 19:4519:45
20:18 20:4520:45
BUS PABIANICE Szpital - ŁÓDŹ Fabryczna
W dni powszednieSoboty i niedziele
06:2006:20
07:05 07:1507:15
08:2008:20
09:05 09:1509:15
10:2010:20
11:05 11:1511:15
12:2012:20
13:05 13:1513:15
14:2014:20
15:05 15:1515:15
16:2016:20
17:05 17:1517:15
18:2018:20
19:05 19:1519:15
20:2020:20
21:05 21:1521:15
BUS ŁÓDŹ Fabryczna - PABIANICE Szpital
W dni powszednieSoboty i niedziele
06:05 6:1206:05
07:2007:20
08:05 08:1208:05
09:2009:20
10:05 10:1210:05
11:2011:20
12:05 12:1212:05
13:2013:20
14:05 14:1214:05
15:2015:20
16:05 16:1216:05
17:2017:20
18:05 18:1218:05
19:2019:20
20:05 20:1220:05
21:2021:20
NOCny PABIANICE - ŁÓDŹ Fabryczna
Piotek/Sobota i Sobota/Niedziela
23:00
01:00
03:00
05:00
NOCny ŁÓDŹ Fabryczna - PABIANICE
Piotek/Sobota i Sobota/Niedziela
22:00
24:00
02:00
04:00
nakarm mnie
Copyright 2007 © Łukasz Jabłoński & Stanislaw Mejsner
mistrzu(at)wsinf.edu.pl smejsner(at)wsinf.edu.pl

Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!